Горячие новости

Адвокат обвинуваченого у державній зраді екс-голови Партії регіонів Олександра Єфремова заявив, що прокурори умисно затягують справу

Адвокат обвинуваченого у державній зраді екс-голови Партії регіонів Олександра Єфремова заявив, що прокурори умисно затягують справу його підзахисного.

Про це Євген Солодко повідомив у коментарі ТСН.ua.

"Ми вважаємо, що сторона обвинувачення умисно затягує розгляд справи, викликаючи на допит все нових і нових свідків. Наразі у мене немає жодних припущень про приблизну дату завершення розгляду справи", — заявив він.

Також, за його словами, слідство взяло на розгляд у справі не всі документи — лише 1,5 томи з наявних 13,5 томів.

"Слідство не розглядає 12 томів документів. Зараз ми продовжуємо вивчати матеріали справи, які залишили", — наголосив він. 

Солодко також стверджує, що останні

Парубій дав свідчення проти Медведчука на судовому допиті у справі Єфремова
свідчення у справі спікера Верховної Ради Андрія Парубія напряму не стосуються його підзахисного.

"Стосовно Єфремова він говорив тільки те, що його не було в Луганську 7-11 серпня 2014 року і що тоді вони один одного не бачили і не говорили", — заявив адвокат.

На питання про умови перебування Єфремова у Старобільському СІЗО адвокат відповів, що його підзахисний весь період затримання (з 2016 року — ред.) перебуває в одиночній камері.

"Утримуваний уже два роки сидить в одиночній камері, хоча за європейськими нормами має не більше 21 дня. Площа його камери 4 кв. м, кондиціонер відсутній", — зазначив він.

Адвокат також повідомив, що наступне засідання у справі відбудеться 6 серпня.