Гарячі новини

"Війна на Донбасі: Схід-Захід". У Франківську нагородили автора пам’ятника загиблим на Сході (ФОТО)

В Івано-Франківську на засіданні виконавчого комітету нагородили автора пам’ятного знаку загиблим учасникам московсько-української війни на сході України, що розташований у Меморіальному сквері, Бориса Данилюка. Про це йдеться на сторінці міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

“Його проєкт став переможцем конкурсу. За задумом автора силует духу солдата – це повітря. Він розпирає абстрактну масу зла і захищає фігуру жінки з дитятком на руках. А вона є образом жінки, матері, Батьківщини. Дитина символізує народження нових захисників, продовження роду”, – пише мер.

Руслан Марцінків вдячний всім, хто долучився до того, щоб його спорудити в Івано-Франківську. 

“Зробити це було непросто, однак для мене було дуже важливо, щоб у нашому місті був такий монумент Героям України, які ціною свого життя відстоювали священні державні кордони. Бо Герої не вмирають! Пам’ять про них у наших серцях залишається навічно”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, 29 серпня, в Україні вшанували пам‘ять захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.