Гарячі новини

Українські телеканали, на які влада наклала санкції, заснували медіахолдинг "Новости"

Три українські телеканали - "112 Україна", NewsOne і ZIK, до яких влада країни застосували обмежувальні заходи, - зареєстрували ТОВ "Медіахолдинг" Новости ". Його засновниками стали 100 осіб, повідомив у вівторок міністр культури України Олександр Ткаченко.

"Заборонена" Трійка Медведчука ", що називала себе" Медіахолдинг "Новости", натягнула нову маску. Створила ТОВ з такою ж назвою. Напевно, щоб РНБО і СБУ  їх довго не шукали ", - написав він у Telegram.

Ткаченко уточнив, що реєстрація відбулася 18 лютого.

Міністр додав, що кожен із засновників вклав у створення по одній гривні, тобто "статутний капітал ТОВ" Медіахолдинг "Новости" - 100 гривень ($ 3,5) ".

На думку Ткаченка, ця сума заздалегідь говорить про нерентабельність підприємства.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про застосування санкцій щодо телеканалів "112 Україна", NewsOne, ZIK, а також проти депутата Верховної ради від партії "Опозиційна платформа - За життя" Тараса Козака, який через український медіахолдинг "Новости" володіє цими ЗМІ. Всі три телеканали вже припинили ефірне мовлення на Україні. Їх програми тепер доступні для перегляду тільки в відеохостингу YouTube. Пізніше під санкції потрапив і Віктор Медведчук.