Гарячі новини

У Варшаві відбувся благодійний концерт "Слава Україні. Сьогодні Україна - це жінка"

У Варшаві відбувся благодійний концерт «Слава Україні. Сьогодні Україна – це жінка». Захід був присвячений українкам, які, тікаючи від війни, прибули до Польщі. На сцені на площі Пілсудського виступили зірки з Польщі та України, повідомляє Польске радіо.

Одна з учасниць, Юлія Белей сказала про свою вдячність за те, що Польща та поляки підтримують Україну. За її словами, допомога потрібна постійно. «Гуманітарної допомоги стало трішки менше. Я дуже побоююся, щоб люди просто не звикли до війни. Це – страшно, це не може стати буденністю. Тому ми мусимо боротися далі, збирати гроші, підтримувати. Дуже дякую Польщі і всім полякам за те, що ви робите для нас. Це просто неймовірно. Дуже дякуємо», – сказала Юлія Белей.

Співачка Tayanna розповіла, що участь у концерті – це для неї велика радість; так вона може допомогти Україні. За її словами, ситуація в Україні стосується не лише України, а й всієї Європи. «Я думаю, що кожен повинен знати, що відбувається, кожен повинен відчути серцем, що це така страшна біда, яка може спіткати кожну країну і кожна людина може опинитися в такій ситуації. Ми, всі в Європі, – брати й сестри і, я думаю, кожен повинен давати Україні енергію, щоб усе було добре, щоб швидше настав мир», – сказала Tayanna.

У концерті взяли участь, зокрема, Аня Русович, Малґожата Островська, Уршуля, оркестр Адама Штаби, а також українські виконавці – Ніна Матвієнко, Тарабарова та Катерина Козлова. Організатор концерту – Банк краєвого господарства. Під час його проведення збирали пожертви на допомогу біженцям з України.