Гарячі новини

У Львові вшанували Героїв Небесної Сотні

18 лютого акцією «Ангели пам’яті» вшанували Героїв Небесної Сотні у Львові.Близько сотні паперових ангеликів школярі львівських шкіл та родини героїв розмістили на Меморіалі, а почесна варта урочисто підняла синьо-жовтий стяг. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

"Щороку українці створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну, нашу пам’ять й віру в перемогу світла над темрявою. Як і щорічно, цього року у Львові напередодні акції, учні львівських шкіл змайструвати паперових ангелів, які сьогодні розвісили на Меморіалі. До акції долучились самі школярі, освітяни, військові, родини Героїв Небесної Сотні, представники влади та всі небайдужі", - говориться в повідомленні.

Також на Меморіалі відбулася спільна молитва за усіх Героїв та церемонія запалення лампадок. Молитву очолив преосвященний владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

Додамо, що вже кілька років поспіль у різних куточках України відбувається акція «Ангели пам’яті», під час якої традиційно паперовими янголами вшановують пам’ять загиблих.