Горячие новости

У Франківськ завітал Зеленський з "Кварталом 95" в рамках масштабного всеукраїнського туру (ФОТО)

Артисти студії «Квартал 95» у рамках масштабного всеукраїнського туру завітали до Івано-Франківська, де 10 лютого дали одразу два концерти – благодійний і комерційний.Про це розповідає Галка.

На благодійний концерт запросили освітян, медиків, військовослужбовців із родинами, а також представників соціально незахищених верств. Актори розважали франківців фірмовим «кварталівським» гумором, перемежовуючи жарти на політичні й побутові теми пародіями на відомих людей.

Після кожного номера франківці дякували акторам «Кварталу 95»  щирими оплесками й сміхом. Наприкінці лідер студії Володимир Зеленський представив франківцям свою команду, що була дуже вдячна присутнім за теплий прийом. Фіналом концерту стала пісня на тлі відео про значимі події України як незалежної держави, інформує «Галка».

Після виступу Володимир Зеленський розповів журналістам, що ідея проводити благодійні концерти – не нова. Соціальні тури гумористи проводять вже не перший рік.

“Чому не дати безкоштовний концерт, коли у нас є така можливість? Нам на електронну пошту приходить дуже багато заявок від людей – це і АТОвці, і вчителі, і медики, і афганці, і чорнобильці. Таким чином ми дякуємо людям за те, що вони для нас роблять в рамках своїх професій. Ми, у свою чергу, отримуємо потужну підтримку у вигляді усміхнених облич і оплесків. Енергія, яку нам подарували франківці, перекриває втому”, – пояснює Зеленський.

Зеленський додав, тур їхній всеукраїнський тур поділений на три частини. Перша вже відбулася у грудні 2018 року, друга триває зараз, а третя пройде у березні.

Також він підкреслив, що хоч він і є кандидатом у президенти, але глядачі самі могли пересвідчитися у тому, що жодної агітації під час виступу не було.

“Ми дійсно планували не проводити агітації, бо, на мою думку, це якось не по-людськи. Люди самі знають, що робити, вони самі оберуть – у всіх різні кандидати. Це, свого роду, відповідь не суспільству, а іншим політикам – не можна тиснути на громадян”, – додав шоумен.

На прохання журналістів Володимир Зеленський побіжно розповів про свою передвиборчу програму. Він зазначив, що та створювалася спільно з народом – українці у режимі онлайн вказували на ті проблеми, які вони вважають найболючішими для України. Відштовхуючись від цього, кандидат планує низку кроків, спрямованих на їхнє вирішення.

«Багато пунктів програми передбачають перетворення влади зі штучного органу на класний сервіс для людей – із меншою кількістю довідок, меншою кількістю перевірок, однак з більшою свободою для малого й середнього бізнесу», – каже Зеленський.

Не оминув увагою актор і однієї з найболючіших для Прикарпаття тем – неконтрольованої вирубки лісів. Зеленський наголосив – спочатку треба розібратися, скільки лісу вирубується й чи всі вирубки є легальними. Далі налагодити процес висаджування нових дерев. І встановити чіткі правила, порушники яких сідатимуть за ґрати.