Гарячі новини

СУМОЇСТИ ЛУГАНЩИНИ НА СВІТОВИХ ЗМАГАННЯХ ВИБОРОЛИ ТРИ МЕДАЛІ (ФОТО)

Чемпіонат світу з сумо серед дорослих і юніорів (ІІ ранг) проходив у Японії (Осака) з 10 по 14 жовтня, повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

У світовій першості взяли участь спортсмени з 29 країн.

До складу збірної України увійшли два представники Луганщини: майстер спорту України Святослав Семикрас та кандидат у майстри спорту України Іван Сорочан.

Так, серед чоловіків Святослав Семикрас (вагова категорія 85 кг) завоював золото в особистій першості та разом з Іваном Сорочинським та ще двома українцями вибороли командну «бронзу» світових змагань. Крім цього, Іван в особистій першості (абсолютна вагова категорія) увійшов до п’ятірки кращих сумоїстів, посівши 5 місце!

Зазначимо, що за результатами змагань українські сумоїсти стали чемпіонами у загальнокомандному заліку.

Спортсмени області дякують за підтримку тренерам: Любові та Сергію Коробко та Федерації сумо України.