Горячие новости

Школи Станично-Луганського району забезпечуються підручниками з 1 по 5 класи на українській мові

У школах Станично-Луганського району з’являться підручники українською мовою.Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик під час робочої поїздки до смт Станиці Луганській: «Важливо те, що у новому навчальному році всі учні 1-5 класів будуть навчатися державною мовою. Районна адміністрація виділила кошти на придбання відповідних підручників для всіх шкіл».

Також вона зазначила, що активно ведеться робота з підготовки проектів та виготовлення проектно-кошторисної документації для участі в різноманітних конкурсах та інвестиційних програмах. Підтриманні проекти по лінії ДФРР та міні-гранти від Всеукраїнських та Міжнародних організацій. Велика допомога надається волонтерами та військовими.

Окрему вдячність Ольга Лішик висловила Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Також керівництво області відвідало комунальний заклад «Широківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області», яка у перспективі стане опорною школою. За кошти місцевого бюджету вже закуплено два навчальні кабінети хімії та фізики, меблі для учбових приміщень, проведено заміну опалення, вікон.

Відвідано комунальний заклад «Кіндрашівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області». На сьогодні школа, яку було сильно зруйновано обстрілами, практично відновлена. З обласного бюджету було виділено кошти на обладнання у закладі спортивного майданчика.

У ході робочої поїздки було також перевірено готовність до нового навчального року Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Артемівського НВК, Петропавлівського та Кіндрашівського ДНЗ.