Горячие новости

"Регіони як вони є". У Франківську 12 грудня презентують книгу про життя митрополита Шептицького

12 грудня у Читальному залі імені професора Богдана Гаврилишина презентують книгу Сергія Германа “VIA Романа. Життя митрополита Андрея Шептицького”. Про це повідомляють організатори.

12 грудня  о 12- 15 у Читальному залі імені проф. Богдана Гаврилишина  проводимо презентацію книги Serhii German "VIA Романа. Життя митрополита Андрея Шептицького"
 

"Ця книга - про життя однієї з найпомітніших постатей вітчизняної історії ХХ століття – митрополита Української Греко-католицької церкви Андрея Шептицького. Графу Андрею (Роману) Шептицькому довелося жити в добу великих історичних трансформацій: двох світових воєн, в часи панування ідеологій, що ставили під сумнів доцільність існування гуманізму як такого.Противагою злу була віра митрополита в силу моральних засад Господа. Саме про відданість митрополита Андрея Шептицького високим християнським ідеалам та про епохи, на які припало його життя, і йдеться в цій книзі. Текст написано на основі історичних матеріалів та архівних документів", - розповіли організатори..


Про автора;Сергій Герман народився у Львові 1952 року. Багато років життя присвятив журналістиці, був головним редактором газети «Ратуша» - однієї з перших незалежних газет України. 1996 перейшов на дипломатичну службу, працював на різних посадах в МЗС України та закордоном. Як прозаїк дебютував 2011 року, біографічний роман про життя митрополита Андрея Шептицького – його четверта книга. Живе і працює у Києві.