Гарячі новини

"Регіональні програми". В Івано- Франківській ОДА на конкурсі оберуть книги, які у 2021 році надрукують за кошти обласного бюджету

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА розпочало прийом документів на конкурс із визначення переліку книжкових видань, випуск (закупівлю) яких проведуть за кошти обласного бюджету. йдеться на сайті облдержадміністрації

Фінансова підтримка надаватиметься тим творам, які будуть визначені та погоджені експертною радою з питань книговидання.

“Пропозиції на конкурс прийматимуться до кінця квітня. Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції”, – йдеться в повідомленні.

Конкурсні заявки на випуск (закупівлю) суспільно-значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками: «Художня література»; «Історико-патріотична література. Краєзнавство»; «Видання для дітей та юнацтва»; «Мистецтво. Образотворчі видання»; «Науково-популярні, публіцистичні видання»; «Довідкові та інформаційні видання».

Заявки у вигляді конкурсних пропозицій приймаються за адресою: Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, кабінет 469.

З більш детальною інформацією про необхідні документи та умови конкурсу можна ознайомитися на сайті обласної державної адміністрації в рубриці “Книговидання” або за посиланням http://www.if.gov.ua/page/25809.