Горячие новости

Попаснянська райдержадміністрація проводить фестиваль «Кольори Шевченківської долі»

16 березня 2018 року об 11:00 в Попаснянському районному будинку культури (м. Попасна, вул. Миру136Попаснянська райдержадміністрація проводить урочистий захід – фестиваль: «Кольори Шевченківської долі», присвячений проведенню Шевченківських днів і святкуванню 204-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Про це повідомляє сектор масових комунікацій Попаснянськлї РГА.
 
У рамках заходу відбудеться демонстрація народно-прикладного мистецтва, виставки поробок і фоторобіт до Шевченківських днів, а у великій концертній залі – музично-літературна програма за участю аматорських колективів як представників Попаснянського району, так і запрошених гостей із Костопільського району Рівненської області.
 
У цьому важливому заході очікується участь Президента Національної Академії державного управління при Президентові України Василя Степановича Куйбіди, керівництва Луганської обласної державної адміністрації, керівництва Попаснянського району, представників місцевої інтелігенції, аматорів народного мистецтва.
 
За всіма питаннями звертатися: +38(093)8652509 – Євгенія.