Гарячі новини

Надія Савченко обговорювала з будиськими монахами ситуацію в Україні, Криму та Донбасі. Сенсей запропонував ініціативу продовження проекту створення Ступи-Кургана Миру під Луганськом


Надія Савченко на запрошення монаха із Японії Терасава-Сенсея відвідала урочистий захід, присвячений виходу книги Дзюнсея Терасава Сенсея "Життя - це вічна подорож", повідомляє вона в Фейсбук.
 
Під час зустрічі відбулося обговорення ситуації в світі, в Україні, з Кримом і Донбасом, заради пошуку можливостей для припинення війни і повернення територій.
 
"9 січня на запрошення будиського монаха із Японії Терасава-Сенсея відвідала урочистий захід присвячений виходу книги Дзюнсея Терасава Сенсея "Життя - це вічна подорож", - написала вона.-Під час зустрічі відбулося обговорення ситуації в світі, в Україні, з Кримом і Донбасом, заради пошуку можливостей для припинення війни і повернення територій. Сенсей запропонував ініціативу продовження проекту створення Ступи-Кургана Миру під Луганськом, який був розпочатий ще до нападу російстких військ на Українську Землю, з цілью подолання війни на Сході України".
 
Були запрошеними на захід, проте не були присутніми: муфтій Саід Ісмагілова, професор Людмила Олександрівна Філіпович, професор Анатолій Миколаєвич Колодний, пан Мутсафа Джемільов.
 
Присутнім був український вчений, релігієзнавець, кандидат історичних наук, письменник, громадський діяч, політичний в'язень кремля Ігор Анатолієвич Козловський.
 
"Ідея створення "Землі Миру" із побудовою храмів різних релігій на землі, де йде війна, не позбавлена зерна мудрості. Останнім часом нашій владі бракує розумних і дієвих ініціатив для закінчення війни і для перемоги над ворогом", - написала Савченко.