Горячие новости

На Франківщині у селах Ісаків та Одаїв стартує сезон парапланеризму «Свято неба 2018»

У селах Ісаків та Одаїв  Івано-Франківської області стартує сезон парапланеризму «Свято неба 2018».Про це повідомляє  відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайло Ковтун під час наради 15 травня ознайомив представників влади та поліцію із програмою заходу.

18-19 травня будуть проводитись змагання з парапланеризму, а 20 – всі інші розважальні заходи.

Місце проведення (с. Одаїв чи Ісаків) буде повідомлено пізніше, оскільки все залежатиме від погодних умов та напрямку вітру.

Слід зазначити, що організатори фестивалю «Свято неба – 2018» мають на меті привернути більшу увагу до таких видів відпочинку, які дають можливість всім охочим спробувати «підкорити небо». Бо головне – бажання та любов до висоти і неба, що манить щоразу більше людей, які хочуть спробувати відірватися від землі та політати разом з птахами над повноводим Дністром.

Посадовці  наголошували на важливості забезпечення охорони громадського порядку та медичного супроводу під час проведення заходів із відкриття сезону парапланеризму «Свято неба 2018».