Горячие новости

МРІ запрошує до участі у комплексній навчальній програмі "Академія громадянина" активних громадян з Рівного, Сєвєродонецька, Херсона, Генічеська, Великокопанівської ОТГ, Слов’янська, Бахмута, Андріївської ОТГ

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує до участі у комплексній навчальній програмі "Академія громадянина" активних громадян з Рівного, Сєвєродонецька, Херсона, Генічеська, Великокопанівської ОТГ, Слов’янська, Бахмута, Андріївської ОТГ.

Академія спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. МРІ сприятиме залученню громадян до співпраці з владою задля втілення реформ з належного врядування та зміцнення демократичної практики місцевого самоврядування. 

У рамках «Академії громадянина» відбудеться три навчальних сесії за участі 20 мешканців кожного з цих міст з питань розвитку демократії, належного врядування та громадянської активності. 

Учасники та учасниці отримають знання з таких тем:

-              Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;

-              Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;

-              Дієві інструменти запобігання корупції;

-              Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування;

-              Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання та співпрацювати з засобами масової інформації.

Навчальні сесії будуть проходити у м. Рівне, Сєвєродонецьк, у Херсоні (включно учасників з міст Херсон, Генічеськ, Великокопанівська ОТГ) і Слов’янськ (включно учасників з міст Слов’янськ, Бахмут, Андріївська ОТГ) впродовж 2018 року.

 

Program Assistant

IRI Ukraine

3-V Sportyvna Square, 2 entr., 8 fl.

Kyiv, 01601

Ukraine

 

+38 044 289 7740

+38 044 289 7750 (fax)

nnarimanova@iri.org

www.iri.org.ua