Гарячі новини

"Ініціативи знизу". Водіїв маршруток і тролейбусів у Чернівцях можуть зобов'язати включати класичну музику "врівноваженого, спокійного та розміреного характеру"

Водіїв маршруток і тролейбусів у Чернівцях можуть зобов'язати включати симфонічні твори українських та зарубіжних композиторів-класиків. Проект відповідного рішення опубліковано на сайті Чернівецької міської ради.

В Положенні йде мова про місцеві ініціативи в місті Чернівцях, затвердженого рішенням міської ради VІ скликання від 25.09.2015р. № 1726 «Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Чернівців» -  з метою "підвищення рівня культури чернівчан та гостей міста".

Згідно документа, перевізників можуть зобов'язати транслювати в міському громадському транспорті симфонічні твори українських і зарубіжних композиторів-класиків "врівноваженого, спокійного і розміреного характеру" в міському громадському транспорті. 

"Підтримати місцеву ініціативу про запровадження трансляції симфонічних творів українських і зарубіжних композиторів-класиків врівноваженого, спокійного та розміреного характеру, в міському громадському транспорті та на зупинках міського громадського транспорту." - йдеться в повідомленні.