Горячие новости

Бородянський розповів про державний канал, який хочуть запустити на непідконтрольній частині Донбасу

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський розповів про плани запустити державний розважально-інформаційний канал, який буде мовити на окуповані території Донбасу. За його даними, телесигнал до 80% жителів окупованих територій можна доставити за три місяці.Про це міністр повідомив у програмі «Право на владу» на каналі «1+1», пише Детектор.Медіа

За його словами, у міністерстві провели експерименти й знають, як це робити. «Ми провели експеримент, ми заміряли до якого пункту добиває наш сигнал. <…> Питання не тільки в сигналі, а й в тому – що саме ми будемо комунікувати з людьми, які там проживають», – уточнив Володимир Бородянський.

Він сказав, що державний канал буде сформований на базі іномовлення UATV. Він допустив мовлення, що цього каналу відбуватиметься двома мовами – українською і російською. «На першому етапі, це буде розважально-інформаційний канал, який буд об’єднувати в собі найкращі розважальні програми українські і інформаційне мовлення, яке буде державним», – додав він.