Горячие новости

Заступник голови Івано-Франківської облради не коментує, кому позичив вісім мільйонів гривень.Керівник фракції УКРОПу Микола Палійчук понад три мільйони гривень позичив сестрі, а його колега по фракції Д.Сіреджук уперто відмовляється спілкуватись з Чесно

Сергій Басараб з Блоку Петра Порошенка дав позику у понад вісім мільйонів гривень. Ще стільки ж грошей він винен по кредиту. Прокоментувати, кому він позичив ці кошти відмовляється.

Керівник фракції УКРОПу Микола Палійчук понад три мільйони гривень позичив сестрі, а його колега по фракції Дмитро Сіреджук уперто відмовляється спілкуватись з Громадським рухом ЧЕСНО.

Хто з депутатів найщедріший?

В Івано-Франківській облраді є три депутати, які позичили мільйони гривень іншим особам.

Найщедріший заступник голови облради Сергій Басараб – позичив третім особам вісім мільйонів 600 тисяч гривень. Загалом депутат дав п’ять позик у доларах, і по одній в євро та гривнях. Кому позичив гроші – в декларації не вказано.

 “Це я позичив не тепер, а ще у 2014 році. Далі – без коментарів”, – сказав Басараб.

До обрання на посаду заступника голови облради Сергій Басараб був заступником голови ОДА. В облраді представляє фракцію БПП “Солідарність”.

Дмитро Сіреджук з УКРОПу позичив чотири мільйони 600 тисяч гривень. Сам депутат надав позику у 90 тисяч доларів США, а його дружина у 80 тисяч.

За підсумками аналізу декларацій 2016 року Громадським рухом ЧЕСНО Сіреджук потрапив до рейтингу найбагатших депутатів облради. Як і при підготовці минулого матеріалу, так і зараз депутат на дзвінки ЧЕСНО не відповідав.

Сім’я керівника фракції УКРОПу в обласній раді Миколи Палійчука позичила три мільйони 100 тисяч гривень. Депутат надав дві позики у гривнях та доларах США. Дружина позичила у євро.

“То абсолютно родинні стосунки – я ще до брання мером (міста Яремче – авт.), займався бізнесом, потім передав його сестрі і швагру. Ця сума і є вартістю того бізнесу. Якщо я захочу його повернути, то вони віддадуть мені чи приміщення чи ці гроші”, – запевняє Палійчук.

Кому заступник голови облради винен 8 мільйонів?

Попри позичені вісім мільйоні 600 тисяч гривень Сергій Басараб винен таку ж суму за кредитними зобов’язаннями, взятими у 2007 році.