Горячие новости

В ніч на понеділок в селі Новиця на Прикарпатті вщент згоріла церква (ФОТО)

В Івано-Франківській області згоріла дерев'яна церква 1921 року. Про це  вранку 11 червня повідомила прес-служба ГосЧС в області.
 
Повідомлення про пожежу Православної церкви Преображення Господнього Київського патріархату 1921 року побудови (церква дерев'яна, пам'ятник містобудування та архітектури місцевого значення), розташованої в селі Новиця Калуського району Івано-Франківської області, надійшло 11 червня о 2:07.
 
До гасіння пожежі було залучено 8 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 28 чоловік особового складу управління ГосЧС в області. В 3:47 пожежу було локалізовано.

За словами очевидців, пожежа храму розгорілася близько другої години ночі у понеділок, 11 червня. З місця події в селі Новиця Калуського району вів пряму трансляцію Олег Ярема. Церква вигоріла вщент, інформують “Вікна”.

За словами паламаря, у храмі дбали за безпеку. Цього дня тут відбувалися церковні збори. Як стверджує чоловік, коли виходили, то вимкнули рубильник.

У церкві свічки тримають у руках і відразу гасять, каже чоловік. А на вході стоять ящики з піском, куди теж ставлять свічки. Коли виходять з церкви, ці свічки теж загашують.

"Навколо цього храму понад півроку вирують пристрасті, - пише Галка. - 34-річного отця Любомира парафіяни  підозрюють у крадіжці церковного майна. За один день родина сільського священика купиладві квартири в Івано-Франківську, витративши понад вісімсот тисяч гривень. А трохи раніше – автівку більш як за півмільйона. На час досудового розслідування його усунули від богослужінь.

Фото: Олег Ярема