Горячие новости

В Івано-Франківську перекрили канал передання наркотиків до СІЗО

В Івано-Франківську викрили організаторів передання наркотиків до одного зі слідчих ізоляторів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Поліцейські ліквідували канал постачання наркотиків до Івано-Франківського СІЗО",- йдеться в повідомленні.- Організували канал постачання наркотиків до установи двоє арештантів, які перебувають у статусі так званих "смотрящих". Допомагали їм доправляти заборонені речі двоє жителів одного з районних центрів. Для передання пакетів на територію виправної установи використовували так званий метод "затягування". Для цього натягнули металеву нитку між парканом СІЗО і будинком навпроти.Отримані наркотичні засоби та психотропні речовини арештанти поширювали серед заарештованих"

Під час обшуку камери правоохоронці вилучили марихуану, таблетки "Субітекс", згортки з метамфетаміном, а також знаряддя, за допомогою якого затягувалися зазначені пакети.

Зловмисників затримали за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення всім членам злочинної групи про підозру за ч. 3 ст. 307 ("Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання або збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів") Кримінального кодексу України.

Їм загрожує від 9 до 12 років з конфіскацією майна.