Гарячі новини

В Деждумі проголосували за ухвалення до складу РФ самопроголошених "Донецької та Луганської народних республік" та окупованих Запорізької та Херсонської областей України.

Депутати Держдуми ратифікували у понеділок, 3 жовтня, договори про "прийняття до складу Російської Федерації" самопроголошених "Донецької та Луганської народних республік" та окупованих РФ Запорізької та Херсонської областей України. Після схвалення Держдумою договори має схвалити Рада Федерації і остаточно запевнив В.Путін.

У договорах досить розпливчасто йдеться про межі анексованих територій,  пише DW.

Вказується, що межі територій "ДНР", "ЛНР" Херсонської та Запорізької областей визначаються межами на день їх утворення та день ухвалення до РФ. При цьому у складі Херсонської області анексовано і частину Миколаївської. В інтерв'ю журналістам представник президента Дмитро Пєсков заявив: "Я вам скажу менш юридичною мовою. "ЛНР" та "ДНР" - кордони 2014 року. Херсон та Запоріжжя - за кордонами ми продовжимо радитися з населенням цих областей".

Договори передбачають, що громадяни України, які проживають на територіях, будуть вважатися Москвою громадянами РФ , якщо протягом місяця не заявять про своє небажання отримувати паспорт. Державною мовою на нових територіях стає російська.

Військові формування, створені сепаратистами чи окупаційною владою на анексованих територіях, пропонується включити до складу російської армії.

З погляду російського законодавства в Росії виникло 4 нових суб'єкти федерації, тепер їх 89. Ці нові суб'єкти, так само як і анексовані у 2014 році Крим та Севастополь, не визнаються переважною більшістю країн світу.