Горячие новости

Україну цілеспрямовано готують до війни

Українські військові, ветерани та волонтери попередили про можливість серйозного загострення на фронті, до якого готується Росія. Таку інформацію розповсюдила Gazeta.ua.

Про це нагадав ветеран АТО у Facebook під ніком Arty Green. Він виклав можливості ВСУ в разі масштабного наступу Росії

"На поточний момент, до середини серпня 2017-го, надходить дуже багато інформації, яка б підтверджувала версію про підготовку в кінці серпня-вересня масштабної військової операції ЗС РФ на території України", - підкреслив він.

При цьому Україна "за минулий рік сильно втратила в своєму потенціалі".

"Загалом настав час готовності №1. Неможливо стверджувати, що команда на початок наступу буде віддана, але, однозначно, команда на повну готовність до нього вже виконується. Всім кого це стосується, необхідно освіжити канали зв'язку з надійними людьми, особливо ті, які вміють знаходити рішення в складній обстановці, і стежити за руками кремлівських негідників та їхніх українських посібників", - наголосив ветеран АТО.

При цьому зазначає, навіть у разі втрати істотних сил ЗСУ, противник не в змозі окупувати навіть половину України. Обмежиться окупацією регіонів, де зможе рекрутувати окупаційні сили з місцевих колаборантів, тобто не більше 3-4 областей.

"У РФ відсутня кількість військ, які б контролювали великі території з вороже налаштованим населенням. Тому окупація, в повному розумінні цього слова, великих міст неможлива. Завданням військової операції може бути тільки розгром сил оборони країни і змушення політичного керівництва до світу на умовах агресора", - вважає військовий.

Таке настирливе вкидання інформації свідчить про план партії війни, яка, мабуть, знайшла для нього підтримку за кордоном. Готується суспільна думка.