Гарячі новини

У Німеччині стурбовані зростанням кількості мігрантів з України, які намагаються потрапити до Європи німецьким, балканським і середземноморським маршрутами

Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фейзер висловила стурбованість зростанням кількості мігрантів, які намагаються потрапити до Європи, в тому числі до Німеччини, балканським і середземноморським маршрутами.

«З цієї причини її міністерство вирішило продовжити перевірки на кордоні з Австрією, а поліція все частіше контролює кордон з Чехією», — сказала вона в інтерв'ю журналу "Bild am Sonntag"».


«Ясно одне: ми зобов’язані зупинити незаконні проникнення, щоб ми могли продовжувати допомагати тим людям, які терміново потребують нашої підтримки», — сказала Фейзер.


Міністерка підкреслила, що допомога біженцям із України, які прибувають до Німеччини, є великим викликом.

«Чим довше триває ця війна, тим важче розміщувати стільки біженців і підтримувати їх», – зазначила вона. За даними МВС, станом на 17 вересня до Німеччини з України прибуло 992 517 біженців від війни.


Багато німецьких муніципалітетів зараз борються з ситуацією, подібною до ситуації 2015 і 2016 років.

«Є багато ознак того, що взимку до Німеччини втече набагато більше людей. Багато муніципалітетів змушені розміщувати людей у ​​таких закладах, як спортзали, оскільки всі інші можливості вже вичерпано. Якщо біженців стане ще більше, ми матимемо справді «вузьке місце» щодо розміщення взимку», — попереджає Герд Ландсберг, голова Асоціації міст і муніципалітетів.


Fлександр Добріндт, лідер опозиційної Християнсько-демократичної партії, стверджує, що Фейзер у нинішній ситуації має «представити конкретні плани щодо швидкого переривання транзитних маршрутів і сприяти разом з ЄС покращенню захисту зовнішніх кордонів».