Горячие новости

У Гірському Попаснянського району із підземного схрону вилучено два реактивних протитанкових гранатомети та майже 900 набоїв для стрілецької зброї

На території покинутого приватного домоволодіння у Гірському Попаснянського району із підземного схрону вилучено два реактивних протитанкових гранатомети РПГ-22 та майже 900 набоїв для стрілецької зброї. За наявною інформацією, це один із арсеналів, що був облаштований поблизу лінії розмежування бойовиками гібридних окупаційних військ РФ, дислокованих у Первомайську. Про це повідомляє УСБУ.

Кілька днів тому в Гірському правоохоронці вилучили зі схованки боєприпаси.

"Схрон облаштували ті ж самі бойовики для вчинення терористичних актів на підконтрольній українській владі території", - повідомили в УСБУ.

З початку 2019 року в Луганській області Служба безпеки України попередила понад 20 фактів потрапляння військових засобів ураження в незаконний обіг. Вилучено 37 одиниць зброї, понад 13 тисяч одиниць боєприпасів, майже 4 кг вибухових речовин. Судові вироки отримали п’ять правопорушників, причетних до незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

У взаємодії з представниками Національної поліції України заходи з виявлення та вилучення засобів ураження тривають.