Горячие новости

Сегодня утром жители города Ичня на Черниговщине, где находится военные склады с боеприпасами, начали сообщать о взрывах. Генштаб подтвердил

Жители города Ичня, на Черниговщине, где находится украинские военные склады с боеприпасами, сообщают о взрывах.

По данным источника УП, на Ичнянской военной базе раздаются взрывы. Жителей эвакуируют.

Информацию о взрывах подтвердили в Генштабе ВСУ.

"В 3:00 30 минут поступила информация от начальника 6-го арсенала, в районе населенного пункта Ичня Черниговской области, произошел взрыв на технической территории", - сообщает Генштаб.

Осуществляется эвакуация людей. Развернут штаб ликвидации чрезвычайного происшествия.

Сообщается, что на место выехала оперативная группа во главе с начальником Генерального штаба.

Проводятся соответствующие ограничительные мероприятия по всей территории Черниговской области и вдоль государственной границы.

В 7-00 Генштаб дал официальную информацию:

"Щодо обстановки на 6-му арсеналі:

Станом на 7 годину ранку інтенсивність вибухів складає 2-3 вибухи на секунду.
До локалізації надзвичайної ситуації на 6-му арсеналі залучено 1 штатний пожежний танк ГПМ-54, ще 4 пожежних танки заплановано та найближчим часом будуть доставлені та посилять заходи з локалізації. Також працює 1 автоцистерна на базі автомобіля КАМАЗ і дві автоцистерни на базі автомобіля МАЗ.
З Ічні та найближчих населених пунктів евакуйовано близько десяти тисяч осіб. Зокрема, особовий склад арсеналу, мешканці, які проживають на адміністративній території арсеналу евакуйовані в населений пункт Буди (за попередніми підрахунками близько 860 чоловік).
До евакуації населення залучено понад 20 автобусів Ічнянської районної державної адміністрації Чернігівської області та вживаються всіма службами у взаємодії з оперативним штабом скоординовані заходи для убезпечення як особового складу арсеналу, так і місцевих мешканців.
Жертв, поранених, травмованих та загиблих серед військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та місцевого населення немає, матеріальні збитки – уточнюються.
Оперативна група на чолі з начальником Генерального штабу Збройних Сил України працює на місці надзвичайної події.
Просимо засоби масової інформації використовувати лише правдиву та перевірену інформацію.
Контактний телефон для довідок та уточнень (для громадян): (044) 454-46-69 – Відділ морально-психологічного забезпечення Озброєння Збройних Сил України.

Довідково: Як повідомлялось раніше, о 3 годині 30 хвилин надійшла інформація від начальника 6-го арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибуху на технічній території. Масштаб уточнюється. Оперативно повідомлені всі відповідні служби та органи місцевої влади. Здійснюється евакуація людей. Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події.
Проводяться відповідні обмежувальні заходи по всій території Чернігівської області та вздовж державного кордону@.