Гарячі новини

Поліція затримала злодіїв-серійщіків, які обкрадали квартири в Слов'янську і Краматорську

Поліція затримала злодіїв-серійщіків, які обкрадали квартири в Слов'янську і Краматорську, повідомляє прес-служба Краматорського районного управління поліції.

Затримана четвірка злодіїв, на рахунку яких - більше десятка скоєних квартирних крадіжок в Слов'янську і Краматорську.

18 лютого підозрювані проникли в квартиру одного з будинків Слов'янська. Але на цей раз сховатися непоміченими з вкраденими цінностями вони не встигли, так як додому несподівано повернувся власник квартири.

Відштовхнувши господаря в дверному отворі, двоє злодіїв вискочили на вулицю, де в автомобілі їх чекали двоє подільників. Потерпілий негайно викликав поліцію.

В результаті оперативних заходів, слідчі Краматорського районного управління поліції спільно з співробітниками кримінальної поліції області по гарячих слідах встановили і затримали фігурантів.

Як з'ясувалося, в чужі будинки злодії проникали за допомогою підібраних відмичок до дверей і виносили з них гроші і все, що представляло собою цінність, - побутову техніку, хутряні та ювелірні вироби, банківські картки.

В результаті проведених обшуків за адресами фігурантів, були виявлені і вилучені речові докази - викрадені чужі речі, гроші, набір відмичок, два радіоприймача і інші предмети, які вони використовували в своїй злочинній діяльності.

Зараз двоє учасників групи затримано на підставі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщені в ізолятор тимчасового тримання. Щодо них ще вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Поліцейські вже встановили причетність фігурантів до 11 квартирних крадіжок, скоєних в Слов'янську і Краматорську протягом грудня 2020 року - лютому 2021 року.

Слідчі дії тривають.