Горячие новости

Обставини смерті журналіста Олега Пересади примушують здригнутися

У Харкові помер відомий журналіст, редактор газети "Харьковские Известия" Олег Пересада. За попередньою інформацією, йому стало погано на вулиці, чоловік втратив свідомість і помер за добу. Подробиці його смерті по-справжньому шокують. Про це повідомили "Надзвичайні новини".

Як повідомляє Telegram-канал "Жадный Петя", коли Пересада лежав на вулиці без свідомості, люди просто проходили повз. У підсумку харківський журналіст помер від обмороження.

Відомо, що до вмираючого підійшла лише одна людина - і та, тільки заради того, щоб пограбувати.

Також про смерть Пересада написали в соціальних мережах на сторінці Kharkov Sos.

"Стали відомі подробиці трагедії. Людині стало погано на вулиці. Імовірно він впав і втратив свідомість (мороз — 10°С). Також, стало відомо, що „добрі“ люди, замість того, щоб викликати швидку допомогу, насамперед… дочиста обібрали його (телефон, документи, гроші). Родичам зниклого журналіста довелося шукати його як „невідомого“. Ближче до ночі його знайшли у лікарні, де він прожив ще близько доби", - йдеться в повідомленні

В газеті "ФАКТИ" повідомили, що за словами родича, у журналіста могло "йокнути" серце і що він помер від переохолодження.

Обставини смерті журналіста примушують здригнутися. Моральна деградація зайшла надто далеко. Вона загрожує всім і кожному. Але і загроза чаїться у всіх і в кожному.