Гарячі новини

На зустрічі представників політрадників "нормандської четвірки" домовленостей досягти не вдалося. Планується нова зустріч

На переговорах представників політрадників "нормандської четвірки" у вівторок остаточних рішень знайти не вдалося, за два тижні буде новий раунд переговорів, повідомив журналістам заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак. Новину розповсюдило інформаційне агентство Інтерфакс-Україна.

"Знайти остаточні рішення не вдалося, домовилися підготувати нові принципи і підходи до формування дорожньої карти Тристоронньої контактної групи з всеосяжного врегулювання конфлікту...Протягом двох тижнів ще раз зберемося і обговоримо", - сказав Козак, відповідаючи на питання "Інтерфаксу". На переговорах він очолює російську делегацію.

За його словами, наступна зустріч відбудеться в тому ж форматі за участю політичних радників і представників МЗС чотирьох країн, швидше за все, "в форматі відеоконференції".

Переговори представників "нормандської четвірки" щодо врегулювання ситуації на Донбасі завершилися в Берліні у вівторок ввечері, повідомив журналістам представник посольства РФ у ФРН.

"Переговори завершилися", - сказав дипломат.

Черговий раунд переговорів "нормандської четвірки" пройшов у Берліні у відомстві федерального канцлера на рівні політичних радників.

До "нормандської четвірки" з врегулювання ситуації на Донбасі входять Німеччина, Росія, Україна, Франція.