Горячие новости

На Закарпатті витік потічка Пригудин внаслідок зливи викликав висоту хвилі близько 5 метрів, внаслідок чого загинуло п"ятеро людей

П"ятеро жителів Закарпаття  11 червня загинули внаслідок зливи. Про це повідомили в ГСЧС.

Два співробітники лісгоспу в Закарпатській області  Іван Магей (1991 р.н.) та Іван Сасин (1964 р.н.) повертаючись додому, потрапили під сильну зливу, яка супроводжувалася опадами у вигляді граду, дощу. В результаті чого відбувся витік потічка Пригудин, висота хвилі якого сягнула близько 5 метрів, спричинила селевий потік (грунт, каміння, дерева тощо), який зніс зазначених працівників підприємства, зачепивши також на шляху авто "ЗІЛ -131" та інших трьох мешканців с. Тарасівка.

Нещасний випадок стався на відстані близько 1 км від місця роботи, де потерпілі Іван Магей та Іван Сасин працювали в робочий час.

В цілому  11 червня  загинули п"ятеро людей. Внаслідок падіння лісовоза в річку через сильну грозу водій не впорався з керуванням, і автомобіль скотився з гори в річку. Серед загиблих - два співробітники лісгоспу. 

Рятувальники дістализрічки тіла всіх  загиблих. Тіла трьох місцевих жителів виявили на початку села, ще одного загиблого знайшли недалеко від їхнього автомобіля "Зіл", а п'ята жертва знаходилася за два кілометри від місця трагедії.