Горячие новости

На Одещині затримано голову однієї з виборчих комісій та її спільника: 43,5 тисячі доларів США на підкуп «сітки» виборців

За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури затримано голову однієї з дільничних виборчих комісій в Одесі та її спільника за фактом підкупу виборців (ч. 4 ст. 160 КК України), повідомляє Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, голова дільничної виборчої комісії разом зі спільником одержали 43 500 доларів США за списки осіб, які на їх вимогу будуть голосувати за конкретних кандидатів однієї з політичних партій на виборах.

Вони організували так звану «сітку» із 1000 осіб, яким пообіцяли винагороду за голосування під час проведення місцевих виборів на користь кандидатів однієї з політичних партій. За цією «схемою» один голос виборця оцінювався у 1000 - 1200 гривень.

Заходи з викриття відбулись спільно зі слідчими слідчого управління Головного управління Нацполіції в Одеській області та співробітниками Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

На теперішній час триває проведення невідкладних слідчих дій, після яких будуть вирішені питання щодо оголошення особам про підозру та обрання запобіжного заходу.