Горячие новости

На Івано-Франківщині перекрили ще одну дорогу, а водії страйкують через високі ціни на пальне (ФОТО)

О 10.00 годині в селищі Солотвин Богородчанського району Івано-Франківська обл. місцеві мешканці перекрили вулицю Шевченка, активісти громадського об’єднання “Авто Євро Сили Івано-Франківська” зібралися на акцію протестуінформує  Фіртка

Це дорога районного значення, яка не ремонтувалася з 2009-го року. Проходить вона через села  Солотвин, Монастирчани, Жураки, Старуню.

“Раніше не планували перекривати дорогу, але за 10 років, відколи її обіцяють ремонтувати, вже втратили терпіння. Деякі автобусні рейси взагалі відмінили. Дорослі не мають чим добратися на роботу, а студенти на навчання”, – кажуть місцеві мешканці.

“Скільки ми звернень не писали – нічого не допомагає. Кажуть, що гроші були, а вже нема. Тут неможливо проїхати, – каже депутат Солотвинської сільської ради Сергій Іванович. – Люди приходять до мене і питають, а коли буде дорога. Я не знаю, що відповісти. Все дуже сумно. Нам просто урвався терпець”.

Як відзначає сільський голова Солотвина Наталія Тютюнник, ситуація з дорогами в селі невтішна.

“Коштів в бюджеті села немає. Область також мовчить, – каже очільниця села. – В 2017 році ми зі співфінансуванням робили частковий ремонт цієї дороги, вулиці Шевченка. На що стало, те й зробили. В цьому році коштів з області нам не виділили”.

Люди кажуть, що доведені до відчаю і не бачать іншого виходу, як перекриття дороги.

“Я живу тут від народження і гірших доріг не бачила. Це просто якийсь жах. Ні пройти, ні проїхати. Автобуси не ходять, машини не їдуть”, – каже мешканка села Ірина.

 

 

 

 

 

Також 11 жовтня активісти громадського об’єднання “Авто Євро Сили Івано-Франківська” зібралися на акцію протесту.

 

Як розповіли учасники акції, у такий спосіб вони хочуть привернути увагу влади до різкого зростання цін на пальне, пише Фіртка.

“Водії зібралися на заправній станції “WOG” у Ямниці. Звідти плануємо поїхати на інші заправки. Ми протестуємо проти здорожчання вартості пального. Акція у нас мирна. Сподіваємося, влада нас почує”, – говорить водій Роман.

 

409211d9abe92f3c49112a67d3196487