Горячие новости

МЧХ розповсюдив фото, як діти та вихователі під час обстрілу в селі Гранітне прихистилися в коридорі та чекають, коли стихнуть звуки вибухів (ФОТО)

Минулого четверга під час візиту Червоного Хреста в дитсадок у Гранітному  (Донецька обл.) в околицях села розпочався обстріл.
 
 
На цьому фото діти та вихователі прихистилися в коридорі та чекають, коли стихнуть звуки вибухів, пише Мііжнародний  Червоний Хрест в Фейсбук.


"Дитячий дошкільний заклад у селі Гранітне біля#Маріуполь отримує допомогу в рамках нашої програми «Доступ до освіти». Цього року завдяки програмі ми допомогли понад 30 навчальним закладам по обидва боки лінії зіткнення стати більш безпечними та краще оснащеними. Протягом жовтня ми закінчили ремонт у двох школах та двох дитсадках на Донбасі та передали вибухозахисну плівку на вікна 11 освітнім установам, розташованим на лінії зіткнення. У разі потреби ми допомагаємо обладнувати тимчасові сховища в школах, передаючи необхідні речі, наприклад, ковдри, ліхтарики, перев’язувальні матеріали та ємності для води", - написано в розміщеному тексті.