Гарячі новини

Коммунальнки ремонтували насосну станцію Південнодонбаського водопроводу. Її обстріляли та знеструмили напередодні.

Зранку 7 квітня комунальники обстежували та ремонтували насосну станцію Південнодонбаського водопроводу. Її обстріляли та знеструмили напередодні. Мешканці Покровського та Волноваського районів поки без води, повідомляє Вільне радіо.


>Як повідомляє пресслужба Компанії “Вода Донбасу”, об 11:30 запущений насосний агрегат № 9. Подачу води відновлено, тож незабаром вона з’явиться й у мешканців Покровського та Волноваського районів.

Як зазначав голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, фахівці комунального підприємства «Компанія “Вода Донбасу» разом з енергетиками зранку працювали на насосній станції першого підйому Південнодонбаського водопроводу. Через мінну небезпеку та загрозу обстрілів з боку тимчасово окупованих територій Донеччини, виконували роботи з саперами та представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.  

Нагадаємо, цю насосну станцію у «сірій зоні» між селами Василівка та Крута Балка обстріляли напередодні ввечері. Через її знеструмлення перестали працювати насоси, які подавали воду від каналу “Сіверський Донець  —  Донбас” до міст та селищ півдня та центру області.  

За даними очільника обласної ВЦА, зранку 7 квітня централізованого водопостачання не було у близько 60 тисяч мешканців Волноваського району (міста Волновахи та 12 населених пунктів) та у 191 тисячі жителів Покровського району (міста Покровськ та ще 23 населених пунктів). Воду до них подавали відповідно Великоанадольська та Карлівська фільтрувальні станції.  

Додамо, у Покровській міськраді встигли організувати підвіз води. А у Волноваській ВЦА, за інформацією начальника відділу ЖКГ Дмитра Кобзаря, сьогодні подавали воду з 6:00 до 10:00 з резервуарів.