Гарячі новини

Байден порадив громадянам США "не їздити в Україну"

Президент США Джо Байден в курсі даних про трьох американців, які зникли в ході бойових дій в Україні, і закликає громадян Сполучених Штатів не їздити в Україну, повідомила CNN.
 
«Мене поінформували [про зниклих американців]. Ми не знаємо, де вони зараз, але я знову хочу попередити: американці не повинні перебувати зараз в Україні», — сказав Байден.
 
Раніше в Україні, як писала газета The Daily Telegraph, потрапили в полон Олександр-Дрюке та Енді Хюйн — два американці, які брали участь у конфлікті на боці української армії. Вони входили до складу групи, яка на початку червня в ході запеклого бою на північний схід від Харкова зіткнулася з переважаючими силами супротивника.
 
Американці зникли після того, як уплуталися в бій з російським танком. Їхні тіла так і не були виявлені, що змушує засумніватися в їхній загибелі. Сослуживці припускають, що Дрюке та Хюйн могли знепритомніти під час перестрілки, після чого їх забрали російські військові. Daily Telegraph зазначає, що через деякий час після бою, під час якого пропали Дрюке та Хюйн, проросійські телеграм-канали повідомили про взяття в полон двох громадян США.