Горячие новости

Аваков заявив про затримання фігурантів у справі вбивства Павла Шеремета.Музикант Riffmaster повідомив, що його підозрюють у вбивстві

Глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання фігурантів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

«Щойно Нацполіція затримала і за згодою ГПУ оголошує обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета», — написав міністр.

Правоохоронці підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта групи Riffmaster і добровольця Андрія Антоненка.Про це Антоненко повідомив у Facebook.

«Мені пред'являють вбивство Шеремета. Прям зараз. У моєму дворі. Буде обшук», — написав він.

За його словами, до цього до нього не зверталися з правоохоронних органів. 

«В лапках приємна несподіванка», — сказав Антоненко.

На запитання журналіста, чи був він в Києві в день убивства Шеремета, він зазначив, що навіть не пам'ятає точну дату вбивства.

На запитання про те, в чому його підозрюють, Антоненко зазначив: «начебто я зробив групу, яка вбила Шеремета».

Андрій Антоненко — український рок-музикант, засновник гурту Riffmaster, автор гімну Сил спеціальних операцій України.

Громадське нагадує. що 10 жовтня 2019-го президент Володимир Зеленський заявив, що керівництво МВС змінять, якщо не буде результатів у справі щодо вбивства Шеремета.

Восени 2019-го року в Івано-Франківську та Києві арештували подружжя ексвійськових — 12 грудня 2019, 15:26

Владислава та Інну Грищенків з позивними «Буча» та «Пума». Їх підозрювали у замаху на вбивство чоловіка у Косові. Деякі українські ЗМІ написали, що подружжя Грищенків ймовірно фігурує у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Детальніше про це дивіться у матеріалі hromadske.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016-го о 7:45 ранку внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми.