Горячие новости

Міністр економіки Милованов: Є 35 сценаріїв запуску ринку землі

Міністр економічного розвитку Тимофій Милованов заявив, що в його відомстві підготовлені 35 сценаріїв запуску ринку землі. Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Новое время", пише 112 ua.

"Є 35 сценаріїв, підготовлених усіма можливими фахівцями. Але я думаю, що треба фокусуватися на двох критеріях. Перший - це економічне зростання. Другий - розподіл його між людьми", - відповів Милованов на питання про необхідність розробки законопроекту про ринок землі до 1 грудня 2019 року.

Він вбачає необхідність у реформі, яка дасть максимальне економічне зростання і поділить його результат між українцями, в тому числі між власниками землі.

"Люди, які володіють великими компаніями, ті, хто має корупційні позиції, або ті, хто побудував політичну кар'єру на тому, що бореться з ринком землі, наприклад, - вони ж не розвернуться і не відмовляться. Це люди, які не хочуть конкуренції", - прокоментував міністр можливі перешкоди у запуску земельного ринку.

Милованов впевнений, що його міністерство встигне розробити до 1 грудня законопроект про ринок землі.

Нагадаємо, 2 вересня повідомлялося, що  президень В.Зеленський доручив  Кабінету Міністрів до жовтня розробити законопроект про ринок землі.