Горячие новости

Культура

Российские социологи провели опрос о предпочтениях компьютерных игр

Половина россиян (48%) никогда не играли в видеоигры. Об этом свидетельсвуют результаты опроса Всероссийского центра изучения общественного мнения. Результаты опроса представил Росбалт.

"Перестарались". У Слов’янську немає жодного російськомовного першого класу

В усіх перших класах в школах Слов’янська навчання буде проводитися українською мовою. Класів, де б мовою навчання була російська в місті немає. У минулому році таких класів було два.

Председатель Госкино Ильенко подал в отставку

Председатель Государственного агентства по вопросам кино Филипп Ильенко подал в отставку.Об этом он сообщил в видеообращении на своей странице  Facebook.

"Я не хочу превращать борьбу за это кресло в триллер с элементами сложного о постановочного экшена, это точно не принесет пользы индустрии.

Освіта і процес децентралізації влади: недодуманість концепції

Децентралізацію, створення ОТГ колишня влада подавала як своє головне досягнення. Неупередженим дослідникам було зрозуміло, що добре починанння до кінця не вибудоване. За зразок в Україні приймався досвід Польші, але не в повному обсязі. В сусідній країні гміна існує в системі, яка включає повят і воєводство. У нас взаємодія ОТГ з районом і областю залишилися незрозумілими. Це породжує суттєві проблеми.

У Сєвєродонецьку відбудеться етнофестиваль «Луганщина єднає»

У Сєвєродонецьку відбудеться етнофестиваль «Луганщина єднає», повідомляє прес-служба .

Захід проходитиме 18 вересня з 10:00 до 17:00 на території Сєвєродонецького міського Палацу культури.

"Квартал 95" "розродився" першіми жартами про свого колишнього колегу, а нині- президента України Володимира Зеленського та главу Офісу Президента Андрія Богдана (ВІДЕО)

 

 Студія “Квартал 95” розродилась  першіми жартами про свого колишнього колегу, а нині - Президента України Володимира Зеленського  та його главу Офісу  Андрія Богдана під час концерту в  Одесі .

Андрій Богдан відреагував на жарт словами: “Ось вона слава!”.

"Оппозиционной платформой – За жизнь" предложено создать в ВР отдельный комитет по вопросам Донецкой и Луганской областей

"Оппозиционной платформой – За жизнь" предложено создать в ВР отдельный комитет по вопросам Донецкой и Луганской областей. Это предложение в эфире 112 канала прокомменировал политический эксперт Александр Савченко.

Без официальной регистрации брака родителей в РФ рождается более 21% детей

Без официальной регистрации брака родителей в РФ рождается более 21% детей.

Ленты новостей