Гарячі новини

Культура

З Київа на Львів їде перший в Європі АРТ-потяг на 28 BookForum

Перший в Європі АРТ-потяг їде на 28 BookForum у Львів. Це окремий потяг, який рухається за узгодженим з Укрзалізницею розкладом.

У Франківську відбудеться міжнародний фестиваль короткометражних фільмів 4:3

У Франківську у вересны відбудеться мМжнародний фестиваль короткометражних фільмів 4:3.

Фестиваль короткого метру 4:3 – це пілотна версія локальних фестивалів, ініційована Олександром Гойсаном у партнерстві з проектним простором Асортиментна кімната, Франківською Кіно-комісією та СУК (“Сучасне українське кіно”).

Артисты Донецкого театра оперы и балета им. Соловьяненко выступят на VI Фестивале музыкальных театров «Видеть Музыку» в Москве

 Артисты Донецкого государственного академического театра оперы и балета им. Соловьяненко выступят на VI Фестивале музыкальных театров «Видеть Музыку» в Москве. Об этом сегодня сообщили в пресс-службе учреждения.

"Регіони як вони є". Наступного року на Львівщині святкуватимуть 150-річчя від дня народження Соломії Крушельницької

У 2022 році світова музична спільнота відзначатиме 150-річчя від дня народження української оперної  співачки Соломії Крушельницької., повідомляє Львівська облрада.

"Схід-Захід". Стартував набір на Молодіжний освітній табір «Сила розмаїття»

Стартував набір на Молодіжний освітній табі

"Диадема для Могилевской и "пожарная" для Зеленского". В Бахмуте Виктор Жук создает скульптуры из соли и мечтает о соляном Диснейленде

Виктор Жук начинал свой трудовой путь на Донецком металлургическом заводе. Там был участок литья церковных колоколов, созданный еще в 2001 году. Самый огромный колокол весил 13 тонн, самый миниатюрный – всего-то 5 килограммов.

 

У Кривому Розі вдруге пошкодили пам’ятник українським військовим, загиблим під Іловайськом

У Кривому Розі вдруге пошкодили пам’ятник українським військовим, загиблим під Іловайськом. Інформацію про це Радіо Свобода підтвердив один з ініціаторів його створення, екскуратор батальйону «Кривбас» Микола Колесник.

 

"Війна на Донбасі: Схід-Захід". У Франківську нагородили автора пам’ятника загиблим на Сході (ФОТО)

В Івано-Франківську на засіданні виконавчого комітету нагородили автора пам’ятного знаку загиблим учасникам московсько-української війни на сході України, що розташований у Меморіальному сквері, Бориса Данилюка. Про це йдеться на сторінці міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Ленты новостей