Горячие новости

Культура

У Франківську стартував масштабний чемпіонат України з боксу серед жінок (ФОТО)

 В Івано-Франківському коледжі фізичного виховання
 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • Зі Швейцарії луганські спортсмени-підвоники, які взяли участь у відкритому чемпіонаті , привезли п"ять золотих та три срібні медалі

   

  Наприкінці листопада у Швейцарії в місті Тернео українські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Швейцарії серед спортсменів-підводників. 

  Воєнний стан не завадить Луганщини провести Новорічні свята. На допомогу їдуть зі Львівщини, Рівинщини та Кам"янець-Подільська

 • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
 • Подробнее
 • Музеї Луганщини перемогли у конкурсі міні-проектів «Музей відкрито на ремонт»

   Комунальний заклад «Біловодський районний краєзнавчий музей з проектом «Біловодськ – столиця кінних заводів України» та Новоайдарський районний краєзнавчий  музей – проект «Колекції костюмів Новоайдарського району для нащадків» перемогли в конкурсі  міні-проектів " Музей закрито на ремонт", повідомляє ЛОГА.

  Ивано-Франковский облсовет присоединился к Львовскому и Житомирскому и ввел мораторий на использование русскоязычного культурного продукта

  Ивано-Франковский областной совет вслед за Житомирской и Львовской областями поддержал мораторий на публичное использование русскоязычного культурного продукта на территории области.

  В Киеве презентовали подпроект о семейных фотоисториях в рамках большого проекта "Донбасские студии"

   В Киеве презентовали подпроект о семейных фотоисториях в рамках проекта "Донбасские студии",  обэтом Ostrovok  сообщают организаторы.
   
  В пространстве «Изоляция» (проект «Донбасские студии») прошла презе

  ЛУГАНСКИЕ СПОРТСМЕНЫ В СОСТАВЕ НАЦИОНАЛЬНОЙ СБОРНОЙ ЗАВОЕВАЛИ 15 НАГРАД НА МИРОВЫХ СОРЕВНОВАНИЯХ

  ЛУГАНСКИЕ СПОРТСМЕНЫ В СОСТАВЕ НАЦИОНАЛЬНОЙ СБОРНОЙ ЗАВОЕВАЛИ 15 НАГРАД НА МИРОВЫХ СОРЕВНОВАНИЯХ, сообщает Управление молодежи и спорта Луганской ОГА.

  Чемпионат мира по военно-спортивному многоборью в разделе «Боевое двоеборье» проходил в Харькове с 30 ноября по 2 декабря.

  "Точка на карті". Другий Бич

  Не заздрю історикам і фахівцям, які вивчають топоніми (назви місць - ред.). Аби пояснити, скажімо, назву міста Дрогобич, вони викладуть вам із десяток теорій. І зовсім не те – екскурсоводи або чиновники. Вони не рефлексуватимуть, а викладуть одну-єдину версію: «Існувало колись давно в даній місцині місто солеварів Бич, але прийшли злі половці й місто спалили. Проте жителі вціліли і своє поселення відродили – правда, не на згарищі, а трохи збоку. І назвали нове місто Другий Бич”.

  Ленты новостей