Горячие новости

Культура

"Схід+Захід".Львівщина та Луганщина розпочинають масштабну співпрацю через конкурси культурних та освітніх обмінів

На Львівщині офіційно стартували чотири великих конкурси, які адмініструватиме Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». Про це розповідають організатори.

Йдеться про конкурс освітніх, культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей, конкурс обмінів між засобами масової інформації Сходу та Заходу, а також конкурс ініціатив місцевих карпатських громад.

У Франківську сьогодні також святкують День батька. Є і програма

Сьогодні  в Івано-Франківську також святкують День батька.

 

Создатели сериала «Чернобыль», обошедшего в рейтинге "Игру престолов", обсуждают возможность вернуться в Киев и Чернобыльскую зону, чтобы снять эпизод 6

Авторы мини-сериала «Чернобыль» могут снять еще один эпизод, сообщает пресс-служба Управления туризма и промоций КГГА.

Інвестори за один день вклали 22 мільйони на перевтілення франківського заводу "Промприлад, який перетворюється в культурно-освітній центр"

3 червня у Києві відбулась презентація для інвесторів унікального інноваційного проекту Промприлад.Реновація.

Немецкие эксперты: с 2014 г. экономика Донецкой области сократилась на 43%, Луганской - на 52%,

Эксперты впервые подсчитали, на сколько упал валовой региональный продукт Донбасса в результате войны. Экономика Донецкой области сократилась на 43%, Луганской - на 52%, оценили в Немецком институте экономических исследований. Об этом информирует 1-я Полоса.

Ветерани та волонтери АТО в рамках реабілітації зіграли на англійській в шекспірівській комедії в центрі театрального мистецтва в Київі. Потім їдуть у Франківськ

Перший соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО "Project "W" – Veteran, Volunteer and William" презентував для глядачів свою першу виставу англійською мовою "

"Регіони як вони є". Гуцули Верховинщини запрошують на обласне свято "Полонинське літо - 2019"

 15-16 червня у рамках Міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia відбудеться гуцульське свято Верховини   "Полонинське літо - 2019", повідомляють організатори.

Ушел из жизни выдающийся физик Марри Гелл-Манн

Институт Санта-Фе в штате Нью-Мексико с прискорбием сообщил о кончине своего основателя — лауреата Нобелевской премии по физике Марри Гелл-Манна, сообщил Росбалт.

Ленты новостей