Горячие новости

Культура

Курков про жителів Донбасу: "Немає сенсу засуджувати людину за те, що вона залишається там, де вона завжди жила"

Відомий український письменник Андрій Курков закликає суспільство не засуджувати жителів Донбасу за те, що вони не виїхали з окупованих територій після початку війни.Про це він сказав в інтерв'ю журналу НВ.

В Івано-Франківську відбудеться всеукраїнський пробіг в пам’ять за загиблими учасниками АТО/ОСС на Донбасі

Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України” відбудеться в Івано-Франківську у суботу, 26 вересня.

Розпочнеться він о 9.30 год. на стадіоні “Рух”. До легкоатлетичного змагання долучаться понад 120 учасників. Зокрема, військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, представники територіального управління судової охорони, обласної спілки ветеранів АТО/ООС та мешканці Прикарпаття, повідомляється на сайті ОДА.

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти. Про це Оstrovok повідомила керівник проєкту «Scholarship в Україні» Юлія Валуєва.

Для освітян, які навчаються в закладах вищої освіти, це вже VI конкурc, який організовує компанія CyberShark.

Time склав список 100 найвпливовіших людей 2020 року

Американський журнал Time склав список 100 найвпливовіших людей 2020 року. Список редакція розділила на п’ять категорій: новатори, діячі мистецтва, лідери, титани і кумири, повідомляє inspired.

"Коломийській писанці" 23 вересня виповнилося 20 років. Музей закрили на реконструкцію (ВІДЕО)

Коломийській писанці 23 вересня виповнилося 20 років. Історію візитівки міста у соціальній мережі описала Оксана Ясінська, завідувачка Музею писанкового розпису,пише Галка.

Інституту нацпам'яті заборонили називати дивізію СС "Галичина" не нацистською організацією - Апеляційний адмінсуд

Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Окружного адмінсуду Києва, яким Інституту нацпам'яті заборонили називати дивізію СС "Галичина" не нацистською організацією. Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNEWS з посиланням на адвоката позивача Людмилу Зінов'єву, пише 112 Україна.

У Карпатах стартували зйомки українсько-італійського фільму “Коза Ностра” з Вітовською в головній ролі

У Карпатах стартували зйомки українсько-італійського фільму “Коза Ностра” з  українською акторкою Ірмою Вітовською в головній ролі. Це буде продукт спільного виробництва FILM.UA Group і Pepito Produzioni.

Історія проєкту розпочалася 2017 року, коли він пройшов до престижного конкурсу MIA TV Drama Series Pitching Forum в Римі.

"Надеюсь, что мы решим проблему коллекции, и в одном из городов она откроет свои двери для людей". Умер «луганский король мрамора» Николай Шматько

15 сентября не стало украинского скульптора Николая Шматько: в возрасте 77 лет из-за тяжелой болезни он умер в Переяславе. В этом же городе в его арт-галерее остались 80 работ из уральского и итальянского мрамора и 300  полотен.

Ленты новостей