Горячие новости

Агрозона

В Білолуцьку та Зоринівці Луганської області мовитиме львівський телеканал «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення надала дозвіл на тимчасове мовлення у Луганській області КП «ТК «Львів-ТБ», м. Львів (логотип «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»), - повідомляє телеканал ЛОТ.

ДВІ ТИСЯЧІ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ, ОТРИМАЮТЬ ВІД НІМЕЧЧИНИ ТА МОМ ДОПОМОГУ НА РОЗВИТОК САМОЗАЙНЯТОСТІ ТА ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ

Міжнародна організація з міграції (МОМ)  – Агентство ООН з питань міграції – і німецький Банк Розвитку KfW, що діє від імені Уряду Німеччини, сьогодні в Києві підписали угоду про реалізацію дворічного проекту, покликаного допомогти понад 2 000 постраждалих в результаті конфлікту в Україні у створенні нових та розвитку чинних можливостей самозайнятості та самозабезпечення.

Владислав Сурков дал первые комментарии по встрече с Куртом Волкером об урегулировании в Донбассе

Переговоры со специальным представителем Госдепартамента США по Украине Куртом Волкером прошли конструктивно, сообщил помощник президента России Владислав Сурков, сообщает корреспондент РБК.

«Обсуждался предложенный Россией проект резолюции ООН по Донбассу. Найдено взаимопонимание по ряду позиций. Большинство выявленных разногласий признаны преодолимыми», — сказал Сурков.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 2167—VIII "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей"

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 2167—VIII "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", який Верховна Рада ухвалила 6 жовтня. Про це повідомляє 24 канал.

Европейские сторонники "Л/ДНР" меняют риторику?

Депутат ФРГ Вольфганг Герке, член партии Die Linke, прокомментировал требования самопровозглашенных республик Донбасса к украинским властям. Об этом пишет "Экономика сегодня".

Президент внес в Верховную Раду законопроект по обеспечению государственного суверенитета Украины над временно оккупированными территориями Донбасса

Президент внес в Верховную Раду законопроект по обеспечению государственного суверенитета Украины над временно оккупированными территориями в Донецкой и Луганской областях (№7163). InfoResist рассказывает о ключевых моментах законопроекта.

Правозахисник Максим Буткевич: "Ми маємо справу з брудними речами і, як асенізатори, вигрібаємо каналізацію держави…Але щораз, коли вдається допомогти людині, я відчуваю, що "врятував чийсь світ"."

Правозахисник Максим Буткевич – мозаїчна постать. Син радянських інтелігентів, який виріс у комунальній квартирі. Першу вищу освіту здобув на факультеті філософії Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Пізніше – отримав ступінь магістра мистецтв, вивчаючи прикладну антропологію в Університеті Сасекса (Велика Британія).

"Нарешті!". Юрій Гарбуз домовився про облаштування КПВВ "Станиця Луганська"

 У ході робочої зустрічі із заступником Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Юрієм Гримчаком голова Луганської  облдержадміністраціі  Юрій Гарбуз  домовився про виділення коштів  та засобів на облаштування КПВВ "Станиця Луганська". Про це Юрій Гарбуз написав в Фейсбук.

В Украине готовят законопроект, который позволит переселенцам арендовать жилье с правом выкупа ?

В Украине готовится законопроект, который позволит внутренним переселенцам (ВПЛ) брать в аренду дом или квартиру с последующим правом выкупа. Об этом сообщила советник министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Олеся Цыбулько в интервью «Апострофу».

Проект закона о деоккупации и реинтеграции отдельных районов Донецкой и Луганской областей будет зарегистрирован в Верховной Раде на этой неделе - Луценко

Проект закона о деоккупации и реинтеграции отдельных районов Донецкой и Луганской областей будет зарегистрирован в Верховной Раде на этой неделе.

Ленты новостей